۱۴۰۲/۱۰/۳۰

نرم افزار v2rayN برای عبور از فیلترینگ

نسخه 6.33 پرتابل

قابل استفاده در ویندوز


V2rayN نرم افزاری رایگان برای دسترسی به سایتها و خدمات فیلتر شده در اینترنت می باشد. این  نرم افزار فقط برای عبور از فیلترینگ تولید شده و نباید از آن به عنوان ابزار امنیتی و مخفی ماندن در اینترنت استفاده کرد.
 
این نرم افزار که بر پایه V2ray VPN ایجاد شده است از پروتکلهای
vmess, vless, shadowsocks, socks & trojan 
پشتیبانی می کند.
 
نرم افزار V2rayN پرتابل است و نیاز به نصب ندارد. 
 
 
لینک سابسکرایب برای استفاده در این نرم افزار:

https://raw.githubusercontent.com/AzadNetCH/Clash/main/AzadNet_iOS.txt
 
راهنمای استفاده
بعد از اینکه فایل دریافتی را از حالت زیپ خارج کردید روی فایل اجرایی v2rayN کلیک راست کرده و در منویی که باز می شود گزینه Run as administrator را کلیک کنید.
 

 
اگر زبان نرم افزار انگلیسی نبود در نوار منوی بالای صفحه تغییرات زیر را اعمال کرده و یکبار نرم افزار را کامل بسته و دوباره باز کنید تا تغییرات اعمال شود.


 
آیکن برنامه بعد از اجرا در پایین دسکتاپ سمت راست ظاهر می شود. در این مرحله باید مشخصات اکانت مورد نیاز برای اتصال به سرور را در برنامه وارد کنید.
در سایتی که اکانت را ایجاد کرده اید آن را کپی کرده سپس روی آیکن برنامه کلیک راست کنید و در منویی که باز می شود گزینه Import bulk URL from clipboard را کلیک کنید تا مشخصات سرور وارد برنامه شود.
 
 
اگر مشخصات اکانت به صورت QR code بود در همان منو گزینه Scan QR code on the screen را کلیک کنید تا مشخصات سرور را اسکن و در برنامه وارد کند.
 

برای افزودن لینک سابسکرایب و استفاده از سرورهای داخل آن به این روش عمل کنید:

 

 
 
بعد از ظاهر شدن لیست کانفیگها ابتدا یک تست پینگ از آنها بگیرید تا سرورهای سالم نمایش داده شود. برای اینکار همه سرورها را انتخاب کنید (Ctrl+A) سپس روی لیست سرورها کلیک راست کرده و گزینه مشخص شده را کلیک کنید. همچنین می توانید از تستهای دیگر موجود در این منو استفاده کنید.
 
 
پس از پایان تست مجدد همه سرورها را انتخاب کنید و روی آنها کلیک راست کرده و در منوی باز شده گزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا سرورهای سالم با پینگ پایین تر در بالای لیست قرار گیرد.
 

قبل از اتصال به سرور ابتدا مطمئن شوید که گزینه Set system proxy و همچنین حالت Global انتخاب شده است.


برای اتصال به یک سرور روی سرور مورد نظر کلیک راست کرده و در منویی که باز می شود گزینه مشخص شده را کلیک کنید.


برای قطع اتصال روی آیکن برنامه کلیک راست کرده و گزینه Clear system proxy را کلیک کنید.


برای تغییر سرور به این روش عمل کنید.
 

اگر می خواهید مشخصات سرور را به صورت دستی وارد کنید در داخل برنامه منوی Servers را باز کرده و بسته به نوع اکانتی که دارید گزینه مناسب را انتخاب و مشخصات سرور را وارد کنید.
 


 
کانال تلگرام فیلترشکن آزادنت
https://t.me/AzadNet

سایت منتشر کننده نرم افزار
https://www.v2ray.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر