۱۳۹۵/۰۴/۱۴

نرم افزار Elite Proxy Switcher

نسخه 1.29
قابل استفاده در ویندوز
یکی از روشهای عبور از فیلترینگ اینترنت استفاده از آی پی  پراکسی می باشد. وقتی یک لیست آی پی  پراکسی در اختیار داریم  تست تک تک این آی پی ها برای اینکه آی پی های سالم را از میان لیست پیدا کنیم بسیار وقت گیر می باشد. نرم افزار Elite Proxy Switcher  قابلیت چک کردن یک لیست آی پی و جداسازی آنها بر اساس سرعت و باز یا بسته بودن پورت را دارا می باشد. همچنین این نرم افزار این قابلیت را دارد که پس از عملیات تست آی پی , به آی پی فعال وصل شده و فیلترینگ را دور بزند. از طریق این نرم افزار می توان بدون نیاز به ست کردن آی پی و پورت در مرورگر  یا استفاده آن در برنامه پراکسی فایر, با استفاده از خود نرم افزار از فیلترینگ عبور کرد.
(
توجه کنید چون در این برنامه آی پی های ناشناس به کار می برید و به آنها متصل می شوید پس فقط از آن برای کارهای معمولی و بدون خطر استفاده کنید)


این نرم افزار را از طریق یکی از لینکهای زیر می توانید دانلود کنید. راهنمای نصب و نحوه استفاده همراه فایل دریافتی می باشد.

لینک دانلود شماره یک

لینک دانلود شماره دو


دانلود مشابه همین برنامه برای استفاده از ساکس

.........................
انجمن فیلترشکن در فیسبوک
https://www.fb.com/groups/proxy.mpf


کانال تلگرام فیلترشکن آزادنت
https://telegram.me/AzadNet

سایت منتشر کننده برنامه
http://www.eliteproxyswitcher.com

 

۴ نظر:

 1. ممنون از شما آزادنت گرامی و عزیز

  پاسخحذف
 2. مردم ایران کار خطرناکی بلد نیستن بکنن فقط بازکردن سایتهای یوتیوب . فیسبوک و دوتا سایت سکسی واسه جق !:-D

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آره مردم ایران کونشونم بذارن باز درگیر زندگی روزمره هستن. اگر عرضه داشتن که این وضیتشون نبود. عربا از ایرانیا با شعورترن

   حذف
 3. کس نگو دیوس خودت کپیدی تو خونت میگی لنگش کن پفیوس - عربا کونت بزارن

  پاسخحذف