۱۳۹۱/۰۷/۲۳

معرفی و دانلود فیلترشکن PsiphonX

سایفون اکس  یکی از محصولات قدیمی و آزمایشی شرکت سایفون است که بازدید از سایتهای اینترنتی را بهتر میکند. این نسخه در حال حاضر فعال اما از طرف شرکت تولید کننده آپدیت نمی شود و همه امکانات آن به نسخه جدیدتر این شرکت یعنی سایفون 3  انتقال یافته است. این برنامه به شما اجازه میدهد که نه تنها محتویات سایتها را ببینید، بلکه بتوانید ارتباط دوطرفه با محتویات سایتها برقرار کنید. توجه کنید که با استفاده از سایفون اکس شما فقط می توانید یک ارتباط امن با پراکسی سایفون برقرار کنید ولی هویت شما مخفی نمی ماند. فیلترشکن سایفون اکس پرتابل است و نیاز به نصب ندارد. برای دانلود فیلترشکن سایفون اکس روی عکس زیر کلیک کنید.
لینک دانلود کمکی شماره یک

لینک دانلود کمکی شماره دو

لینک دانلود کمکی شماره سه

لینک دانلود کمکی شماره چهار۵ نظر:

 1. اگر اتصال امن برقرار میکنه یعنی (secure)پس پنهان نکردن هویت چه معنایی میده؟

  پاسخحذف
 2. منظور ارتباط امن با پراکسی است. در متن نیز اصلاح شد. یعنی ارتباط شما با استفاده از این پراکسی امن است و خطری از لحاظ هک یا سرقت اطلاعاتی که رد و بدل می کنید شما را تهدید نمی کند اما هویت شما کاملا مخفی نمی شود و ممکن است موقعیت فیزیکی شما آشکار شود. این نکته در زمانی مهم است که فعالیت سیاسی در اینترنت دارید و یا فعالیتی که می تواند از طرف حکومت برای شما مشکل ساز شود. در این صورت این برنامه توصیه نمی شود. اما برای باز کردن سایتها و خواندن اخبار و دیدن فیلم و صفحه فیسبوک و این قبیل مشکلی وجود ندارد.

  پاسخحذف
 3. با تشکر از شما
  برای اندروید نسخه ای وجود داره یا در دست تهیه هست؟

  پاسخحذف
 4. لطفاً لینک به سایت اصلی این برنامه بدین. این لینک ها که معلوم نیست آپلود کننده‌شون کیه می‌تونه بدافزار و ویروس داشته باشه.

  پاسخحذف
 5. برای آندروید هنوز منتشر نشده است اما می توانید از نسخه مشابه قابل نصب در آیفون یعنی سایفون استفاده کنید.از این ادرس می توانید نسخه قابل نصب در آیفون را دریافت کنید: http://www.hpip.blogspot.fr/2012/10/3.html

  .........................
  برای آن دوستی که لینک دانلود مستقیم PsiphonX را خواستند:
  این برنامه از طریق وب پراکسی های سایفون منتشر شده است . یکی از این وب پراکسی ها این است:
  iran-access.info

  پاسخحذف